Mokytojai

 

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

1.

Virginija Milaševičienė Lietuvių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  

2.

Algis Želvys Lietuvių kalbos mokytojas Mokytojas metodininkas  

3.

Lina Plėtienė Lietuvių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė IIb klasės vadovė

4.

Lina Rastenienė Lietuvių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
5. Dalia Vizbarienė

Lietuvių kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė  
6. Rasa Lazauskienė

Lietuvių kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė  
7. Danguolė Žąsinaitė

Lietuvių kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė  
8.

Virginija Ivanauskaitė

Lietuvių kalbos mokytoja    

Užsienio kalbų mokytojai

9. Vaiva Jucienė

Anglų kalbos mokytoja

Vyresnioji mokytoja IVb klasės vadovė
10.

Lina Kerbelytė

Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė IIc klasės vadovė
11.

Rasa Paškevičienė

Anglų kalbos mokytoja Mokytoja ekspertė IVf klasės vadovė
12.

Jurgita Šešelgienė

Anglų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja Ib klasės vadovė

13.

Daiva Tvarijonienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė Ia klasės vadovė

14.

Laura Škutienė  Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  

15.

Rasa Širmulienė Anglų kalbos mokytoja    

16.

Irina Dementjeva Anglų kalbos mokytoja    

17.

Eglė Balsienė Anglų, prancūzų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  

18.

Jolanta Skikienė Vokiečių kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

19.

Daiva Mackevičienė Rusų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė

 

20. Dalia Grinevičiūtė

Rusų kalbos mokytoja

Vokiečių kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė

Vyresnioji mokytoja

IIIe klasės vadovė
21. Irena Tamutytė

Rusų kalbos mokytoja

Vyresnioji mokytoja  

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

22. Jolanta Vainauskienė

Matematikos mokytoja

Informacinių technologijų mokytoja

Vyresnioji mokytoja

Mokytoja metodininkė

IVc klasės vadovė

23.

Daiva Žemaitienė Matematikos mokytoja Mokytoja metodininkė IIIf klasės vadovė

24.

Eglė Chatkevičienė Matematikos mokytoja Mokytoja metodininkė IVe klasės vadovė

25.

Ina Babaitienė Matematikos mokytoja Mokytoja metodininkė IVd klasės vadovė
26. Alma Paukštienė

Matematikos mokytoja

Vyresnioji mokytoja  
27.

Birutė Ragalytė

Matematikos mokytoja

Informacinių technologijų mokytoja

Vyresnioji mokytoja  
28. Renata Juškienė

Matematikos mokytoja

   
29.

Diana Grigaliūnienė

Informacinių technologijų mokytoja Vyresnioji mokytoja  
30. Donatas Bakštys

Informacinių technologijų mokytojas

   
31.

Giedrė Valaitienė

Ekonomikos mokytoja    

Gamtos mokslų mokytojai

32.

Rita Štaupienė

Biologijos mokytoja

Informacinių technologijų mokytoja

Mokytoja ekspertė IVa klasės vadovė

33.

Rasa Andrikonienė

Chemijos mokytoja

Biologijos mokytoja

Mokytoja metodininkė  

34.

Laima Taparavičienė Chemijos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
35.

Milda Raziūnė

Chemijos mokytoja    
36.

Jūratė Ivaškienė

Fizikos mokytoja Vyresnioji mokytoja IIIc klasės vadovė
37.

Lina Seliokienė

Fizikos mokytoja Mokytoja metodininkė IId klasės vadovė

Socialinių mokslų mokytojai

38.

Agnė Miliukaitė Istorijos mokytoja Mokytoja If klasės vadovė

39.

Rasa Ambraškienė Istorijos mokytoja Mokytoja metodininkė  

40.

Sigita Lapinskienė Istorijos mokytoja Mokytoja metodininkė IIIa klasės vadovė

41.

Eda Vaičiūnė Geografijos mokytoja Vyresnioji mokytoja IIf klasės vadovė
42.

Danguolė Glušokienė

Geografijos mokytoja Mokytoja metodininkė  

43.

Vilija Kiaunienė Dorinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė Ic klasės vadovė

44.

Virginija Abramavičienė Dorinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja  

Tecnologijų, menų ir sporto mokytojai

45.

Laima Taparavičienė 

Technologijų mokytoja Mokytoja metodininkė  
46.

Vidas Vrubliauskas

Technologijų mokytoja Mokytojas ekspertas IIId klasės vadovas
47. Romarika Deksnytė

Technologijų mokytoja

Dailės mokytoja

Vyresnioji mokytoja  
48.

Kristina Rapševičienė

Dailės mokytoja Mokytoja metodininkė  

49.

Algis Želvys Teatro mokytojas Mokytojas ekspertas  
50.

Julius Tamošiūnas

Teatro mokytojas Mokytojas metodininkas  

50.

Sofija Šiaučiūnaitė - Svirkienė Teatro mokytoja Mokytoja Id klasės vadovė
51.

Laura Mackevičiūtė

Muzikos mokytoja Mokytoja  
52.

Lukas Bakanauskas

Choreografijos mokytojas Mokytojas  

53.

Diana Rečiūnienė Fizinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė IIa klasės vadovė

54.

Saulius Kontautas Fizinio ugdymo mokytojas Mokytojas metodininkas Ie klasės vadovas

55.

Renaldas Gervickas Fizinio ugdymo mokytojas Mokytojas metodininkas IIIb klasės vadovas

56.

Rytis Daraškevičius Fizinio ugdymo mokytojas Mokytojas metodininkas IIe klasės vadovas
Atnaujinta: 2022-09-04
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 10.55 – 11.40
  • 5. 12.10 – 12.55
  • 6. 13.05 – 13.50
  • 7. 14.00 – 14.45
  • 8. 14.55 – 15.40
Iki mokyklos gimtadienio šventės liko
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.