Metodinės grupės

Lietuvių kalbos ir teatro mokytojų metodinės grupės sudėtis 2023-2024 m. m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos grupėje
1.

Daiva Mackevičienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kuruojantis vadovas
2.

Virginija Milaševičienė

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Pirmininkas
3.

Lina Rastenienė

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Narė
4.

Danguolė Žąsinaitė

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Narė
5.

Dalia Vizbarienė

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Narė
6.

Rasa Lazauskienė

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Narė
7.

Lina Plėtienė

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Narė
8.

Virginija Ivanauskaitė

Lietuvių kalbos ir teatro mokytoja metodininkė Narė
9.

Algis Želvys

Lietuvių kalbos mokytojas metodininkas/teatro mokytojas ekspertas Narys
10. Simona Pranckevičienė

Lietuvių kalbos  vyresnioji mokytoja

Narė
10.

Julius Tamošiūnas

Teatro mokytojas metodininkas Narys
11.

Sofija Šiaučiūnaitė-Svirkienė

Teatro mokytoja  Narė

 

Socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės sudėtis 2023-2024 m. m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos grupėje
1.

Daiva Mackevičienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kuruojantis vadovas
2.

Sigita Lapinskienė

Istorijos mokytoja metodininkė Pirmininkas
3.

Vaida Bakšienė

Istorijos mokytoja metodininkė Narė
4.

Agnė Miliukaitė

Istorijos vyresnioji mokytoja Narė
5.

Eugenija Mockūnienė

Geografijos mokytoja metodininkė Narė
6.

Evelina Jackevičienė

Geografijos vyresnioji mokytoja Narė
7.

Vilija Kiaunienė

Tikybos mokytoja metodininkė Narė
8.

Audronė Gugienė

Etikos mokytoja Narė
9.

Lina Urbonienė

Vyresnioji socialinė pedagogė Narė
10.

Justina Latanauskaitė

Psichologė Narė

 

Užsienio kalbų mokytojų metodinės grupės sudėtis 2023-2024 m. m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos grupėje
1.

Rasa Paškevičienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kuruojantis vadovas
2.

Jurgita Šešelgienė

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja Pirmininkas
3.

Daiva Tvarijonienė

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Narė
4.

Laura Škutienė

Anglų kalbos mokytoja metodininkė  Narė
5.

Rasa Širmulienė

Anglų kalbos mokytoja ekspertė Narė
6.

Irina Dementjeva

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Narė
7.

Vaiva Jucienė

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja  Narė
8. Lina Kerbelytė

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

Narė
9.

Daiva Mackevičienė

Rusų kalbos mokytoja metodininkė Narė
10.

Dalia Grinevičiūtė

Rusų kalbos mokytoja metodininkė/vokiečių kalbos vyresnioji mokytoja Narė
11.

Irena Tamutytė

Rusų kalbos vyresnioji mokytoja  Narė
12.

Jolanta Skikienė

Vokiečių kalbos vyresnioji mokytoja Narė
13.

Vitalija Blebaitė

Prancūzų kalbos mokytoja metodininkė Narė

 

Tiksliųjų mokslų mokytojų metodinės grupės sudėtis 2023-2024 m. m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos grupėje
1.

Rasa Paškevičienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kuruojantis vadovas
2.

Daiva Žemaitienė

Matematikos mokytoja metodininkė Pirmininkas
3.

Ina Babaitienė

Matematikos mokytoja metodininkė Narė
4.

Eglė Chatkevičienė

Matematikos mokytoja metodininkė Narė
5.

Jolanta.Vainauskienė  

Informacinių technologijų mokytoja metodininkė, matematikos vyresnioji mokytoja Narė
6.

Alma Paukštienė

Matematikos vyresnioji mokytoja Narė
7. Birutė Ragalytė

Matematikos ir informacacinių technologijų vyresnioji mokytoja

Narė
8.

Enrika Petrauskė

Matematikos mokytoja Narė
9. Aušra Leikutė - Isajevienė

Matematikos mokytoja

Narė
10.  Renata Juškienė

Informacinių technologijų mokytoja metodininkė

Narė
11.

Diana Grigaliūnienė

Informacacinių technologijų vyresnioji mokytoja Narė

 

Gamtos mokslų mokytojų metodinės grupės sudėtis 2023-2024 m. m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos grupėje
1.

Daiva Mackevičienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kuruojantis vadovas
2.

Rita Štaupienė

Biologijos mokytoja ekspertė Pirmininkas
3.

Rasa Andrikonienė

Biologijos mokytoja metodininkė Narė
4.

Laima Taparavičienė

Chemijos vyresnioji mokytoja Narė
5.

Inga Mašauskienė

Biologijos mokytoja metodininkė, chemijos mokytoja Narė
6.

Jūratė Ivaškienė

Fizikos vyresnioji mokytoja Narė
7.

Lina Seliokienė

Fizikos mokytoja metodininkė Narė

 

Menų ir technologijų mokytojų metodinės grupės sudėtis 2023-2024 m. m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos grupėje
1.

Ramutė Matusevičiūtė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kuruojantis vadovas
2.

Romarika Deksnytė

Technologijų ir dailės vyresnioji mokytoja Pirmininkas
3.

Vidas Vrubliauskas

Technologijų mokytojas ekspertas Narys
4.

Laura Mackevičiūtė

Muzikos mokytoja Narė
5. Kristina Rapševičienė

Dailės vyresnioji mokytoja

Narė
6.

Rima Karalevičienė

Šokio mokytoja Narė

 

Fizinio ugdymo mokytojų metodinės grupės sudėtis 2023-2024 m. m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos grupėje
1.

Ramutė Matusevičiūtė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kuruojantis vadovas
2.

Rytis Daraškevičius

Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas Pirmininkas
3.

Diana Rečiūnienė

Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Narė
4. Saulius Kontautas

Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas

Narys
5. Renaldas Gervickas

Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas

Narys

 

I-IV klasių vadovų metodinės grupės sudėtis 2023-2024 m. m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Pareigos įstaigoje Pareigos grupėje
1.

Ramutė Matusevičiūtė

I-IV klasių Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kuruojantis vadovas
2.

Rasa Širmulienė

Ia klasė Mokytoja Narė
3.

Audronė Gugienė

Ib klasė Mokytoja Narė
4.

Kristina Rapševičienė

Ic klasė Mokytoja Narė
5. Vaiva Jucienė

Id klasė

Mokytoja Narė
6.

Jolanta Vainauskienė

Ie klasė Mokytoja Narė
7.

Vaida Bakšienė

If klasė Mokytoja Narė
8.

Daiva Tvarijonienė

IIa klasė Mokytoja Narė
9.

Jurgita Šešelgienė

IIb klasė Mokytoja Narė
10.

Vilija Kiaunienė

IIc klasė Mokytoja Narė
11.

Sofija Šiaučiūnaitė - Svirkienė

IId klasė Mokytoja Narė
12.

Saulius Kontautas

IIe klasė Mokytoja Narys
13.

Agnė Miliukaitė

IIf klasė Mokytoja Narė
14.

Diana Rečiūnienė

IIIa klasė Mokytoja Narė
15.

Lina Plėtienė

IIIb klasė Mokytoja Narė
16.

Lina Kerbelytė

IIIc klasė Mokytoja Narė
17.

Lina Seliokienė

IIId klasė Mokytoja Narė
18.

Rytis Daraškevičius

IIIe klasė Mokytojas Narys
19.

Algis Želvys

IIIf klasė Mokytoja Narys
20.

Sigita Lapinskienė

IVa klasė Mokytoja Narė
21.

Renaldas Gervickas

IVb klasė Mokytojas Narys
22.

Jūratė Ivaškienė

IVc klasė Mokytoja Narė
23.

Vidas Vrubliauskas

IVd klasė Mokytojas Narys
24.

Dalia Grinevičiūtė

IVe klasė Mokytoja Narė
25.

Daiva Žemaitienė

IVf klasė Mokytoja Narė
Atnaujinta: 2024-02-12
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 10.55 – 11.40
  • 5. 12.10 – 12.55
  • 6. 13.05 – 13.50
  • 7. 14.00 – 14.45
  • 8. 14.55 – 15.40