Metodinės grupės

Lietuvių kalbos ir teatro mokytojų metodinės grupės sudėtis 2021-2022 m. m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos grupėje
1. Daiva Mackevičienė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kuratorė
2. Virginija Milaševičienė Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Narė
3. Danguolė Žąsinaitė Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Narė
4. Dalia Vizbarienė Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Narė
5. Rasa Lazauskienė Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Narė
6. Lina Rastenienė Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Narė
7. Lina Plėtienė Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Narė
8. Ramutė Matusevičiūtė Lietuvių kalbos ir teatro mokytoja metodininkė Narė
9. Algis Želvys Lietuvių kalbos mokytojas metodininkas Narys
10. Julius Tamošiūnas Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Narė
11. Sofija Šiaučiūnaitė Teatro mokytoja  Narė

 

Socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės sudėtis 2021-2022 m. m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos grupėje
1. Daiva Mackevičienė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kuratorė
2. Vytautas Raišys Istorijos mokytojas metodininkas, Narys
3. Rasa Ambraškienė Istorijos mokytoja metodininkė Narė
4. Sigita Lapinskienė storijos mokytoja metodininkė Narė
5. Danguolė Glušokienė Geografijos mokytoja
metodininkė
Narė
6. Eda Vaičiūnė Geografijos mokytoja
metodininkė
Narė
7. Vilija Kiaunienė Tikybos mokytoja metodininkė Narė
8. Virginija Abramavičienė Etikos vyresnioji mokytoja Narė
9. Giedrė Valaitienė Karjeros planavimo mokytoja
metodininkė
Narė
10. Lina Urbonienė Vyresnioji socialinė pedagogė Narė
11. Justina Latanauskaitė Psichologė Narė

 

Užsienio kalbų mokytojų metodinės grupės sudėtis 2021-2022 m. m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos grupėje
1. Daiva Mackevičienė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kuratorė
2. Daiva Tvarijonienė Anglų kalbos mokytoja metodininkė Narė
3. Rasa Paškevičienė Anglų kalbos mokytoja ekspertė Narė
4. Jurgita Šešelgienė Anglų kalbos vyresnioji mokytoja  Narė
5. Laura Škutienė Anglų kalbos mokytoja metodininkė Narė
6. Loreta Reivytienė Anglų kalbos vyresnioji mokytoja  Narė
7. Vaiva Jucienė Anglų kalbos vyresnioji mokytoja  Narė
8. Eglė Balsienė Anglų kalbos mokytoja metodininkė Narė
9. Lina Kerbelytė

Anglų kalbos mokytoja metodininkė/prancūzų kalbos mokytoja

Narė
10. Daiva Mackevičienė Rusų kalbos mokytoja metodininkė Narė
11. Dalia Grinevičiūtė Rusų kalbos mokytoja metodininkė Narė
12. Irena Tamutytė Rusų kalbos vyresnioji mokytoja  Narė
13. Jolanta Skikienė Vokiečių kalbos vyresnioji mokytoja Narė

 

Tiksliųjų mokslų mokytojų metodinės grupės sudėtis 2021-2022 m. m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos grupėje
1. Silvija Sėrikovienė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kuratorė
2. Silvija Sėrikovienė Matematikos, informacinių
technologijų mokytoja ekspertė
Narė
3. Daiva Žemaitienė

Matematikos mokytoja metodininkė

Narė
4. Ina Babaitienė Matematikos mokytoja metodininkė Narė
5. Eglė Chatkevičienė Matematikos mokytoja
metodininkė
Narė
6. Jolanta Vainauskienė Informacinių technologijų mokytoja metodininkė, matematikos vyresnioji mokytoja Narė
7. Alma Paukštienė Matematikos mokytoja Narė
8. Diana Grigaliūnienė Informacacinių technologijų
vyresnioji mokytoja
Narė
9. Rasa Žulienė Informacinių techn. mokytoja
metodininkė
Narė
10. Birutė Ragalytė Informacacinių technologijų
vyresnioji mokytoja
Narė

 

Gamtos mokslų mokytojų metodinės grupės sudėtis 2021-2022 m. m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos grupėje
1. Silvija Sėrikovienė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kuratorė
2. Jūratė Ivaškienė Fizikos vyresnioji mokytoja Narė
3. Nijolė Blankienė Chemijos mokytoja metodininkė Narė
4. Laima Taparavičienė Chemijos vyresnioji mokytoja Narė
5. Rita Štaupienė Biologijos mokytoja ekspertė Narė
6. Rasa Andrikonienė Biologijos mokytoja metodininkė Narė
7. Lina Seliokienė Fizikos mokytoja metodininkė Narė

 

Menų ir technologijų mokytojų metodinės grupės sudėtis 2021-2022 m. m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos grupėje
1. Giedrė Valaitienė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kuratorė
2. Laura Mackevičiūtė Muzikos mokytoja Narė
3. Vidas Vrubliauskas Technologijų mokytojas ekspertas Narys
4. Romarika Deksnytė Technologijų vyresnioji mokytoja Narė
5. Kristina Rapševičienė Dailės vyresnioji mokytoja Narė
6. Lukas Bakanauskas Šokio mokytojas Narys

 

Fizinio ugdymo mokytojų metodinės grupės sudėtis 2021-2022 m. m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos grupėje
1. Giedrė Valaitienė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kuratorė
2. Diana Rečiūnienė Fizinio ugdymo mokytoja
metodininkė
Narė
3. Daiva Vildzevičienė Fizinio ugdymo mokytoja
metodininkė
Narė
4. Saulius Kontautas

Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas

Narys
5. Renaldas Gervickas

Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas

Narys
6. Rytis Daraškevičius Fizinio ugdymo mokytojas
metodininkas
Narys

 

I-IV klasių vadovų metodinės grupės sudėtis 2021-2022 m. m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Pareigos įstaigoje Pareigos grupėje
1. Giedrė Valaitienė I-IV klasių Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kuratorė
2. Diana Rečiūnienė Ia klasė Mokytoja Narė
3. Lina Plėtienė Ib klasė Mokytoja Narė
4. Laura Škutienė Ic klasė Mokytoja Narė
5. Lina Seliokienė Id klasė Mokytoja Narė
6. Rytis Daraškevičius Ie klasė Mokytojas Narys
7. Eda Vaičiūnė If klasė Mokytoja Narė
8. Sigita Lapinskienė IIa klasė Mokytoja Narė
9. Renaldas Gervickas IIb klasė Mokytojas Narys
10. Jūratė Ivaškienė IIc klasė Mokytoja Narė
11. Vidas Vrubliauskas IId klasė Mokytojas Narys
12. Dalia Grinevičiūtė IIe klasė Mokytoja Narė
13. Loreta Reivytienė IIf klasė Mokytoja Narė
14. Rita Štaupienė IIIa klasė Mokytoja Narė
15. Vaiva Jucienė IIIb klasė Mokytoja Narė
16. Jolanta Vainauskienė IIIc klasė Mokytoja Narė
17. Ina Babaitienė IIId klasė Mokytoja Narė
18. Eglė Chatkevičienė IIIe klasė Mokytoja Narė
19. Rasa Paškevičienė IIIf klasė Mokytoja Narė
20. Saulius Kontautas IVa klasė Mokytoja Narys
21. Agnė Miliukaitė IVb klasė Mokytoja Narė
22. Giedrė Valaitienė IVc klasė Mokytoja Narė
23. Daiva Tvarijonienė IVd klasė Mokytoja Narė
24. Jurgita Šešelgienė IVe klasė Mokytoja Narė
25. Vilija Kiaunienė IVf klasė Mokytoja Narė
Atnaujinta: 2022-05-02
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 10.55 – 11.40
  • 5. 12.10 – 12.55
  • 6. 13.05 – 13.50
  • 7. 14.00 – 14.45
  • 8. 14.55 – 15.40
Iki Vasaros atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.