Neformaliojo švietimo tvarkaraštis

Neformaliojo švietimo tvarkaraštis 2021–2022 m. m.

Eil. Nr.

Mokytojo vardas, pavardė

Neformaliojo švietimo užsiėmimų pavadinimai

Val. sk.

Užsiėmimų laikas, vieta

I II III IV V

1.

Lukas Bakanauskas

Integruotas menų projektas II kl.

1

 

8 pam., rūsio salė

 

 

 

Integruotas menų projektas IV kl.

1

 

9 pam., rūsio salė

 

 

 

2.

Julius Tamošiūnas

Kelias į sceną I kl.

1

 

8 pam., rūsio salė

 

 

 

Integruotas menų projektas II kl.

2

 

 

 

 

8, 9 pam., aktų salė

Kelias į sceną
(Teatro paslaptys) III kl.

2

 

 

8, 9 pam., rūsio salė

 

 

Kelias į sceną
(Modernusis teatras) IV kl.

2

8, 9 pam., rūsio

salė

 

 

 

 

3.

Ramutė Matusevičiūtė

Scenos kalba  II kl.

2

8, 9 pam., 406 kab.

 

 

 

 

4.

Algis Želvys

Poetinio teatro paslaptys II kl.

1

 

8 pam., 401 kab.

 

 

 

Poetinio teatro paslaptys III kl.

1

 

 

8 pam., 401 kab.

 

 

5.

Sofija Šiaučiūnaitė

Teatriniai žaidimai II kl.

2

 

8, 9 pam., 104 kab.

 

 

 

Teatriniai žaidimai III kl.

2

 

 

 

 

8, 9 pam., 104 kab.

Teatriniai žaidimai IV kl.

2

 

 

8, 9 pam., 104 kab.

 

 

6.

 

Laura Mackevičiūtė

 

Vokalinis-instrumentinis ansamblis I kl.

1

8 pam., 408 kab.

 

 

 

 

Vokalinis-instrumentinis ansamblis II kl.

1

 

9 pam., 408 kab.

 

 

 

Vokalo studija IV kl.

2

 

 

8, 9 pam., 408 kab.

 

 

7.

Kristina Rapševičienė

Neformalaus švietimo menų projektas II kl.

1

9 pam., 201 kab.

 

 

 

 

Neformalaus švietimo menų projektas IV kl.

1

 

 

 

 

8 pam., 201 kab.

8.

Agnė Miliukaitė

Projektas „Atmintis“ III kl.

1

8 pam., 304 kab.

 

 

 

 

9.

Vilija Kiaunienė

Šv. Kotrynos ateitininkų kuopa I kl.

2

 

 

 

 

8, 9 pam., 109 kab.

10.

Renaldas Gervickas

Tinklinis III kl.

2

 

 

 

 

8, 9 pam., sporto salė

11.

Saulius Kontautas

Sportiniai žaidimai III kl.

2

9 pam., sporto salė

 

9 pam., sporto salė

 

 

12.

Rytis Daraškevičius

Sportas visiems II kl.

1

7 pam., sporto salė rūsyje

 

 

 

 

Sportas visiems III kl.

1

 

 

 

7 pam., sporto salė rūsyje

 

13.

Diana Rečiūnienė

Tinklinis, mergaitės I kl.

1

9 pam., sporto salė

 

 

 

 

Tinklinis, mergaitės II kl.

1

 

 

9 pam., sporto salė

 

 

14.

Simona Ivanovaitė

Fitnesas III kl.

1

8 pam., sporto salė rūsyje

 

 

 

 

Fitnesas IV kl.

1

 

 

7 pam., sporto salė rūsyje

 

 

Atnaujinta: 2022-05-02
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 10.55 – 11.40
  • 5. 12.10 – 12.55
  • 6. 13.05 – 13.50
  • 7. 14.00 – 14.45
  • 8. 14.55 – 15.40
Iki Vasaros atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.