EGZAMINAS: Matematika

Valstybinis brandos egzaminas, 2022-06-10 09:00

Egzamino centras: Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija

Eil. Nr. Vardas Pavardė Klasė (gr.)
1.

Dovydas Aramina

IVC

2.

Beata Baltrušaitytė

IVC

3.

Benas Bareikis

IVA

4.

Ramunė Benaitytė

IVC

5.

Karolis Bimba

IVA

6.

Viktorija Boglajevaitė

IVB

7.

Daina Breimelytė

IVD

8.

Evija Bronišaitė

IVC

9.

Džiugilė Bukelytė

IVF

10.

Kamilė Čepaitė

IVA

11.

Kornelija Červinskaitė

IVC

12.

Paulina Evdokimovaitė

IVE

13.

Edvinas Gabriūnas

IVD

14.

Gustė Garšvaitė

IVF

15.

Aistė Gelažnikaitė

IVA

16.

Gabija Gildaitė

IVE

17.

Audrius Gimbutis

IVF

18.

Rugilė Girštautaitė

IVD

19.

Jonas Gracijonas

IVB

20.

Nojus Grigaliūnas

IVE

21.

Gustas Peter Hunt

IVD

22.

Lukas Jackevičius

IVB

23.

Džiuginta Jarašiūtė

IVC

24.

Matas Jonelis

IVB

25.

Ugnė Juknevičiūtė

IVE

26.

Austėja Jurevičiūtė

IVC

27.

Ričardas Jusys

IVE

28.

Dominyka Kairytė

IVD

29.

Toma Kairytė

IVC

30.

Paulius Karalevičius

IVA

31.

Anetė Kašėtaitė

IVC

32.

Simona Kaunietytė

IVB

33.

Laurynas Kiškis

IVA

34.

Radvilė Kopūstaitė

IVA

35.

Edvinas Kozmianas

IVD

36.

Markas Kripaitis

IVF

37.

Haroldas Kriščiūnas

IVB

38.

Ramojus Kriugiškis

IVC

39.

Mantvydas Križanauskas

IVC

40.

Enrikas Kudarauskas

IVA

41.

Beatričė Kuncevičiūtė

IVA

42.

Airidas Kurkauskas

IVB

43.

Lolita Lapienytė

IVA

44.

Ugnius Lavickas

IVA

45.

Viktorija Lukšytė

IVD

46.

Dija Makulytė

IVC

47.

Austėja Malinauskaitė

IVF

48.

Gabija Marcinkevičiūtė

IVC

49.

Gustas Markevičius

IVA

50.

Matas Mikėnas

IVA

51.

Elinga Miknevičiūtė

IVA

52.

Marta Mikoliūnaitė

IVD

53.

Agnė Misiūnaitė

IVA

54.

Kamilė Mockutė

IVB

55.

Ugnė Nacickaitė

IVA

56.

Tomas Navikonis

IVB

57.

Meda Nikštelytė

IVE

58.

Augustė Ostrauskaitė

IVE

59.

Austėja Pirtinaitė

IVE

60.

Dominykas Poškus

IVE

61.

Julija Preidytė

IVA

62.

Ignas Prunskus

IVF

63.

Mykolas Prunskus

IVF

64.

Agnė Račkauskaitė

IVF

65.

Modesta Romutytė

IVF

66.

Oskaras Rudys

IVC

67.

Kamilė Rutkauskaitė

IVC

68.

Diana Teresė Sakalauskaitė

IVB

69.

Orinta Samėnaitė

IVB

70.

Kamilė Skurdenytė

IVE

71.

Ignius Spirikavičius

IVA

72.

Elzė Stanikūnaitė

IVE

73.

Mykolas Stripeikis

IVC

74.

Rosita Šakarnytė

IVC

75.

Monika Šaltenytė

IVF

76.

Laurynas Šapnagis

IVD

77.

Anželika Šaškovaitė

IVD

78.

Nedas Šiaučiūnas

IVE

79.

Rugilė Šinkūnaitė

IVC

80.

Rokas Širvinskas

IVE

81.

Džiugas Šmiginas

IVC

Egzamino centras: Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija

Eil. Nr. Vardas Pavardė Klasė (gr.)
1.

Sonata Staurylaitė

IVC

2.

Arnas Šukys

IVD

3.

Laura Tamošiūnaitė

IVD

4.

Nojus Tarulis

IVF

5.

Rusnė Tauraitė

IVB

6.

Agnė Teresevičiūtė

IVC

7.

Mantė Tonkūnaitė

IVB

8.

Jorūnas Trepeka

IVE

9.

Kasparas Trinkūnas

IVA

10.

Jonas Tubis

IVC

11.

Ignė Tubytė

IVA

12.

Mantas Turauskas

IVC

13.

Liepa Turleckaitė

IVB

14.

Orinta Tursaitė

IVD

15.

Greta Vaitiekaitė

IVE

16.

Arnas Vanagas

IVA

17.

Akvilė Vaupšaitė

IVB

18.

Rokas Vidugiris

IVA

19.

Emilija Vienažinskaitė

IVD

20.

Deimantė Vilčinskaitė

IVB

21.

Gintarė Vilčinskaitė

IVB

22.

Meda Vilimaitė

IVD

23.

Paula Virbickaitė

IVB

24.

Gabrielė Vizorytė

IVE

25.

Gerda Vyšniauskaitė

IVC

26.

Vika Zemeliauskaitė

IVB

27.

Karolina Zimkaitė

IVD

28.

Gabija Zumbrickaitė

IVB

29.

Vakaris Žentilis

IVC

30.

Dovilė Židonytė

IVC

31.

Gabija Žilinskaitė

IVE

32.

Erneta Žygaitė

IVD

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
7. 14.00 – 14.45
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 10.55 – 11.40
  • 5. 12.10 – 12.55
  • 6. 13.05 – 13.50
  • 7. 14.00 – 14.45
  • 8. 14.55 – 15.40
Iki Vasaros atostogų liko:

SMAGIŲ ATOSTOGŲ!