Kelionė

Birželio 14 d. jungtinė I-III klasių mokinių grupė lankėsi Vilniuje. Ši kelionė - tai paskatinimas mokiniams gerai ir labai gerai besimokantiems užsienio kalbų. Išvykos metu dalyvauta orientaciniame žaidime po Vilniaus senamiestį, ieškant paveldo vietų. Taip pat žaismingai ir turiningai praleistas laikas Žaislų muziejuje susipažįstant ir žaidžiant su žaislais, kurie mena akmens amžių ir su pačiais naujausiais.

Mokinių atsiliepimai:

Įsimintiniausia buvo smagios ir įtraukiančios užduotys, taip pat patiko sugrįžti atgal į vaikystės prisiminimus.

Patiko orientacinės varžybos po Vilnių, sužinojome naujų, įdomių dalykų. Taip pat žaislų muziejus buvo labai smagi vieta! Labai patiko leisti laiką su draugais, pasikalbėti įvairiomis temomis.

Pirmą kartą dalyvavau orientacinėse varžybose. Buvo nemažas iššūkis, bet labai smagu per žaidimą pažinti Vilnių. Muziejuje prisiminiau vaikystę ir gerai praleidau laiką. Ačiū už pakvietimą ir gerą ekskursiją.