Virtuali diskusija “„Europa renkasi 2024 - kas nulems ES ateitį“

• Paskelbta: 2023-11-21
  • Kategorija: Renginiai

Lapkričio 21d. dalis III klasių mokinių istorijos pamokoje jungėsi į nuotolinę diskusiją „Europa renkasi 2024 - kas nulems ES ateitį“ ir dalyvavo trečiąjame ciklo renginyje su ES Lietuvos atstovu A. Pranckevičiumi.

A.Pranckevičius pradžioje pristatė šiuo metu aptariamas ES aktualijas, kalbėjo apie Lietuvos vaidmenį (jau 20 metų esame ES dalis) įvairių klausimų svarstymo kontekste ir mūsų, kaip valstybės sėkmės istoriją šioje organizacijoje. Akcentavo mūsų šalies lyderystę karo Ukrainoje klausimo ir sankcijų įvedimo kontekste bei aptarė sritis , kuriose esamenaujų gairių nešėjais. Taip pat atsakinėjo į mokinių klausimus apie artimiausių laikotarpių galimas veiklos gaires, pasiruošimą 2027m. Lietuvos pirmininkavimui.

Vaida Bakšienė

Nuotraukos: