Konkursas "Įdomiausias kalėdinės dainos atlikimas"

• Paskelbta: 2023-12-04
  • Kategorija: Pranešimai

Gruodžio 1 d. - olimpiadų ir konkursų dieną - gimnazijoje jau antrus metus iš eilės vyko muzikos konkursas "Įdomiausias kalėdinės dainos atlikimas". Kalėdine, žiemos arba Naujųjų Metų tematika savo pasirinktas dainas solo arba ansamblyje Aktų salės scenoje atliko Ia, IIb, IIc, IId, IIf, IIIe ir IIIf klasių mokiniai. Kompetentingos komisijos, kurią sudarė teatro mokytoja Sofija, muzikos mokytoja Laura, išties jau pakankamai dideles dainavimo ir aktorystės patirtis turinčios IVa klasės mokinės Meda ir Goda, sprendimu I-oji prizinė vieta atiteko išties profesionalaus atlikimo autorei - IIIf klasės mokinei Sofijai Smetaninai, o III-iosios prizinės vietos laimėtojais šioje amžiaus grupėje tapo IIIe klasės mokinių mišrus trio - Eimantas Kvietkauskas, Agnė Pranskūnaitė ir Kamilė Skupaitė. Idėjos originalumu sužavėjęs IIb klasės vaikinų kvintetas - Karolis Carenko, Eimantas Žižiūnas, Danielius Tomkevičius, Nojus Klikūnas, Adas Jasiūnas pelnė II-ąją prizinę vietą. Tuo tarpu gimnazijos didžiojoje scenoje sėkmingai debiutavusiam IIf klasės solistui Adomui Lapinskui atiteko III-ioji prizinė vieta, o Ia klasės merginų itin nuotaikingam kvartetui - Gabijai Krasauskaitei, Aistei Butkevičiūtei, Rusnei Ridlauskaitei ir Austėjai Šimanskaitei - taipogi III-ioji prizinė vieta. Džiaugiamės dalyvių skaičiumi augančiu šiuo konkursu, džiugia ir smagia artėjančių gražiausių žiemos švenčių laukimo nuotaika visus dalyvius suvienijusiu finalinės dainos atlikimu bei puikiais prizininkų rezultatais. Didžiuojamės ir visus dalyvius sveikiname su asmeninėmis pergalėmis!