10-asis respublikinis vertimo konkursas

  • Paskelbė : Rita Štaupienė
  • Paskelbta: 2023-11-17
  • Kategorija: Pranešimai

Lapkričio 16 d. Juozo Miltinio gimnazijos IIIF klasės mokinė Sofija Smetanina kartu su anglų kalbos mokytoja metodininke Irina Dementjeva dalyvavo 10-ajame respublikiniame vertimo konkurse moksleiviams Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje.

„Mokytoja sudalyvauti pasiūlė labai netikėtai, tačiau jau seniai domiuosi vertimu iš anglų kalbos, taigi ilgai nelaukdama sutikau ir nė kiek nepasigailėjau – tai buvo labai smagi patirtis! Pajutau ne tik savo anglų, bet ir lietuvių kalbos žinias bei supratau kur dar vertėtų pasimokyti. Labai tikiuosi sudalyvauti šiame konkurse kitais metais, dabar jau žinodama ko tikėtis“, – dalinosi savo patirtimi Sofija.

Šio konkurso rezultatai bus skelbiami gruodžio 7 d.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos