Mokytis kitaip...

• Paskelbta: 2023-10-25
  • Kategorija: Pranešimai

Spalvingai krentant medžių lapams, Ia, d, f ir IIIb kl. mokiniai su jauduliu akyse ir širdyse rinkosi į kelionę mokytis kitaip. Gimnazistai pirmiausia vyko į šalia Vilniaus įsikūrusį bunkerį, kuriame laiko mašina, aktorių ir aprangos dėka, nusikėlė kelis dešimtmečius į mūsų šalies istorijos praeitį ir dalyvavo teatralizuotoje edukacijoje “Išgyventi sovietmetį” bei per aktyvias veiklas ir asmeninę patirtį mokėsi istorijos. Tada šiek tiek atsipūtę ir užkandę, išmaniųjų technologijų pagalba, dalyvavo 700 - ojo Vilniaus gimtadienio proga organizuotame istoriniame - kultūriniame orientaciniame žaidime “Vilnius tavo kuprinėje” ir “įdarbino” savo turimas žinias. O istorijos, ekonomikos ir anglų kalbos žinias apjungė ir gilino dalyvaudami Pinigų muziejaus edukacinėje programoje anglų kalba. Po ilgos ir intensyvios mokymosi kitaip ir kitose erdvėse dienos, pilni įspūdžių, grįžome namo. Džiaugiamės pagilintomis dalykinėmis žiniomis, naujomis pažintimis ir draugystėmis, užsimezgusiomis komandinių veiklų metu.

Istorijos mokytoja Vaida Bakšienė