Klasės susitikimas po 50 metų

• Paskelbta: 2023-09-03
  • Kategorija: Pranešimai

Rugsėjis prasidėjo įspūdingu susitikimu. Šeštadienio popietę į gimnaziją rinkosi IV laidos 11c klasės mokiniai, tuometinę 7-ąją vidurinę baigę prieš 50 metų. Tai ne pirmasis klasės susitikimas. Jie puoselėja labai gražią tradiciją – susitikti kas 5 metai. Susitikimų organizatorė Valerija Žukauskienė atskubėjo pirmoji, sukviesdama kartu beveik dvi dešimtis klasės draugų. Buvusi klasės auklėtoja, ilgametė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Angelė Stunžėnaitė neslėpė džiaugsmo bei jaudulio.

Gimnazijos muziejuje peržiūrėtos mokyklinių metų nuotraukos, daug kalbėta, prisiminta. Įdomu, kad su kai kuriais bendramoksliais teko iš naujo susipažinti. Laukiamiausia akimirka – atsisėsti į savo suolą, pasiklausyti auklėtojos prisiminimų pamokos.

Džiugu, kad tai, kas buvo jaunystės metais, nepamiršta. Išliko šilti ir geri prisiminimai, praeita tuo taku, kur auga mokykliniais metais pasodinti medžiai. Šios klasės vertybė – pagarba vienas kitam, vieningumas ir draugiškas bendravimas.