Sporto varžybos

• Paskelbta: 2023-10-19
  • Kategorija: Pranešimai

Spalio 18 d., 56 metų gimnazijos gimtadienio proga, įvyko ,,Smiginis. Į dešimtuką!" ir ,,Visi kartu - greičiau, aukščiau, tvirčiau!" sporto varžybos, kuriose dalyvavo I - IV klasių gimnazistai. Taikliausi mokyklos vaikinai : I - vieta Arnas Gedvila II b kl., II - vieta Jokūbas Kašėta III f., III - vieta Kipras Stundžia III a kl. Merginų tarpe prizininkėmis tapo: I - vieta Ėglė Milinskaitė III e kl., II - vieta Gabrielė Andrijauskaitė III e kl, III - vieta Gabija Stockytė III e kl. II klasių tarpklasinėse tinklinio varžybose nugalėtojais tapo II b klasės komanda! Antrą vietą laimėjo II a klasės komanda. III vieta atiteko II e klasės komandos mokiniams. Sveikiname prizininkus ir nugalėtojus ir dėkojame už gausų dalyvavimą varžybose.