Netradicinė biologijos ir anglų kalbos pamoka

• Paskelbta: 2023-11-13
  • Kategorija: Pranešimai

Vykdydami iniciatyva „Pamokos matuojasi Panevėžį: iššūkių serija“, Ia kl. ir III kl. mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje UAB „Metalistas“. Įmonė savo veiklą pradėjo 1960 metais, kaip spynų ir furnitūros gamintoja. Dabar orientuojasi į tris pagrindines metalo apdirbimo veiklas – inžinerinę metalo kontraktinę gamybą, tvirtinimo detalių ir šalto štampavimo gaminių gamybą bei mechaninio apdirbimo paslaugų teikimą. Savo produkciją tiekia į Daniją, Švediją, Suomiją, Vokietiją, Norvegiją, Italiją, Rumuniją, Katarą, Malaiziją, Hondūrą, Pietų Korėją ir dar į 10 Europos bei pasaulio šalių. Pagrindinė gamybinė bazė įsikūrusi Panevėžyje, užimančiame strateginę geografinę padėtį Via Baltica ir Rail Baltica transporto mazge tarp Vilniaus ir Rygos.

Džiugu, kad tokios bendradarbiavimo iniciatyvos praturtina įprastas mokinių pamokas, leidžia mokytis per patirtis. Smagu, kad įmonės noriai kviečiasi mokinius ir suteikia galimybę iš arti susipažinti su jų veikla, kuriamais pažangiais produktais, technologijomis.