SVEČIUOSE – STT AGENTAI

Lapkričio 8 d. gimnazijoje lankėsi Specialiųjų tyrimų tarnybos Antikorupcinio švietimo skyriaus vadovas Benas Aldakauskas ir specialioji agentė patarėja Lina Kančytė, kuri II b ir II c klasių mokiniams vedė integruotas karjeros, pilietiškumo, socialinio ir antikorupcinio švietimo pamokas. Pamokų metu agentė ne tik paaiškino mokiniams apie korupcijos priežastis, požymius, formas, jos keliamą pavojų nacionaliniam saugumui, kartu su ugdytiniais stalo žaidimo metu nagrinėjo korupcijos apraiškas kasdienėse situacijose, bet ir pristatė tarnybos veiklos kryptis, reikalingas kompetencijas darbui šioje įstaigoje bei pakvietė apsvarstyti karjeros galimybes Specialiųjų tyrimų tarnyboje. Aktyviausieji ir išmaniausieji pamokų dalyviai paskatinti simbolinėmis dovanėlėmis – antikorupcinėmis piliulėmis!

Nuoširdžiai tikimės, kad gimnazistai praplėtė žinias apie korupcijos reiškinį ir neigiamas jo pasekmes, sustiprino antikorupcinį sąmoningumą ir savo socialiai atsakingu elgesiu prisidės prie skaidrios visuomenės bei stiprios valstybės kūrimo.

Socialinė pedagogė Lina Urbonienė