Juozo Miltinio gimnazijos mokiniai – Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurse „Dainų dainelė 2024“

• Paskelbta: 2023-12-08
  • Kategorija: Pranešimai

Gruodžio 7 d. Panevėžio miesto muzikos mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2024“ Panevėžio miesto I-asis etapas, kuriame dalyvavo profesionalioje scenoje solistų amplua kol kas dar tik debiutuojantys IIb klasės mokinė Gustė Grubinskaitė ir IIf klasės mokinys Adomas Lapinskas.

Konkurso koncerte abu solistai atliko pagal jų amžių pakankamai solidžius kūrinius: Gustė dainavo Juozo Gruodžio harmonizuotą lietuvių liaudies dainą „Žemė kėlė žolę“, Marijos Magdalenos ariją „I don‘t know how to love Him“ („Aš nežinau, kaip Jį mylėti“) iš roko operos „Jėzus Kristus – Superžvaigždė“ (muzika – Andrew Lloydo Webberio, žodžiai – Timo Rice‘o), „Évidemment“ („Akivaizdu“) - daina, atstovavusi Prancūziją 2023 metų „Eurovizijos“ dainų konkurso didžiajame finale (muzika ir žodžiai – atlikėjos La Zarra kartu su Ahmed Saghir, Yannick Rastogi, Zacharie Raymond, aranžuotės fortepijonui autorius – S. Antje Guenther); Adomo programą sudarė Juozo Tallat-Kelpšos harmonizuota lietuvių liaudies daina „Gale ulyčios“, „Somebody loves me“ („Kažkuri dama mane įsimylėjo“) (muzika – George‘o Gershwino, žodžiai – Buddy De Sylva ir Ballardo MacDonaldo), „Hallelujah“ (muzika ir žodžiai – Leonardo Cohen‘o). Verta pastebėti, jog savo amžiaus grupėje šie mokiniai buvo vieninteliai Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių atstovai greta specializuotose Panevėžio miesto muzikinio ugdymo įstaigose besimokančių dainorėlių.

Gustė ir Adomas buvo apdovanoti konkurso dalyvių Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus padėkos raštais. Didžiuojamės ir ypatingai džiaugiamės šių mokinių išskirtine drąsa, muzikiniais talentais, asmeninėmis pergalėmis bei išties solidžiais pasirodymais Panevėžio miesto muzikos mokyklos scenoje!