NETRADICINĖ BIOLOGIJOS – GEOGRAFIJOS PAMOKA

• Paskelbta: 2022-10-31
  • Kategorija: Pranešimai

Spalio mėnesį vyko IIf klasės mokiniams netradicinė biologijos – geografijos pamoka UAB „Kriautė“ patalpose. Mokiniai susipažino su UAB „Kriautė“ veikla, kuri statybų srityje ir medienos paruošimo sferoje dirba 35 metus. Atlieka bendruosius ir specialiuosius statybos darbus, naudodami modernią gamybos liniją gamina bei stato skydinius karkasinius namus, taip pat gamina medinius langus ir kitus stalių dirbinius.

Pamokos metu, mokiniai įsitikino, kad formuojant ekologinius įpročius, ypatingą reikšmę teikia teisingam, racionaliam resursų naudojimui, aplinkos kokybės gerinimui.  Norint sumažinti atliekų kiekį ir išteklių pažangų naudojimą, pakartotinį produktų naudojimą, darnų vartojimą, yra taikoma žiedinė ekonomika. Perėjimas prie žiedinės ekonomikos gali būti naudingas, nes sušvelnintų poveikį aplinkai, padidina žaliavų tiekimo saugumą, padidina konkurencingumą. Taip pat suteikia galimybę vartotojams įsigyti daugiau patvarių ir pažangių produktų, kurie pagerina gyvenimo kokybę bei ilgainiui leidžia sutaupyti pinigų.

Dėkojame UAB “Kriautė” vadovui Jauniui Kavaliauskui