Švietimo konferencijoje ,,Panevėžys EDU-2024"

• Paskelbė : Sigutė Kascėnienė
  • Paskelbta: 2024-06-12
  • Kategorija: Aktualijos

Birželio 11d. Juozo Miltinio gimnazijos mokytojų komanda dalyvavo Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus organizuotoje konferencijoje „Panevėžys EDU 2024“. Klausytasi švietimo, mokslo ir sporto viceministro Igno Gaižiūno ir Lietuvos įtraukties Švietimo centro vadovės Sandros Valantiejienės pranešimo apie įtraukųjį ugdymą. Apie mokytojų psichologinės būsenos gerinimą kalbėjo Panevėžio kolegijos psichologijos dėstytojas Ramūnas Jukna.

Vėliau dalyviai skirstėsi į sekcijas: įtraukiojo, kultūrinio ugdymo, dirbtinio intelekto ir STEAM ugdymo, gilinosi į mokinių emocinių ir socialinių kompetencijų ugdymo svarbą.

Šioje konferencijoje pasisėmėme žinių apie įtraukiojo ugdymo plėtrą ir strategijas Lietuvoje, taip pat susipažinome su dirbtinio intelekto taikymo galimybėmis ugdymo procese. Be to, sužinojome apie inovatyvias mokymo metodikas kultūrinio ugdymo srityje ir STEAM ugdymosi integraciją, kuri skatina kūrybiškumą ir technologinį mokinių raštingumą.