Pamoka Regioniniame STEAM centre

• Paskelbta: 2024-05-25
  • Kategorija: Renginiai

Gegužės 24d. IIf ir IIb klasių mokinių grupė lankėsi Regioniniame STEAM centre. Prieš užsiėmimą buvome pakviesti į atvirų durų dienų „UžmESk akį“, kurių metu gyventojams atsiveria 20 su ES investicijomis įgyvendintų ir jų naudą simbolizuojančių projektų.

II-okai fizikos laboratorijoje atliko tiriamąjį darbą "Fotoelemento tyrimas". Saulės elementų praktinis pritaikymas kasdien vis platėja. Atlikę šį praktinius įgūdžius formuojantį darbą, mokiniai įgavo žinių apie išorinį fotoefektą, matavo fotosrovės priklausomybę nuo katodo apšviestumo, ploto ir šviesos šaltinio nuotolio. Užsiėmimo metu tobulinami gebėjimai interpretuoti gautus išorinio fotoefekto tyrimo rezultatus, juos surūšiuoti ir daryti apibendrinančias išvadas.

Lina Seliokienė

Nuotraukos: