Netradicinė pamoka su Lietuvos atstovais Europos komisijoje

• Paskelbta: 2024-05-21
  • Kategorija: Renginiai

Gimnazijos III – IV klasių mokiniai rinkosi į aktų salę, kurioje susitiko ir apie ES institucijų veiklą, bendradarbiavimą bei daromus sprendimus ir jų poveikį mūsų kasdienybei, klausėsi pasakojimų iš pirmųjų lūpų: gimnazijoje lankėsi eurokomisaras V.Sinkevičius, priminęs ne tik ES istoriją, mūsų narystės reikšmę bei teikiamas naudas, bet ir pasakojęs apie savo kasdienės dienos dienotvarkę, įsimintiniausius darbo momentus, svarbiausius susitarimus, kuriuos pavyko pasiekti. Taip pat svečių būryje buvo ir Europos komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas M. Vaščega, taręs sveikinimo žodį ir kvietęs jaunimą aktyviau įsitraukti į pilietinius ir politinius procesus. Taip pat svečių komandoje jaunimui apie jaunimą ir jo galimybę veikti kalbėjo kandidatė į Europos parlamentą, kraštietė, R. Kavaliauskaitė, jau dabar jaunimo interesus atstovaujanti Panevėžio rajono savivaldybės taryboje. Mokiniai džiaugėsi informatyviu susitikimu.

Vaida Bakšienė

Nuotraukos: