Paskutinio skambučio šventė „Gyvenimo skonių kolekcija“

• Paskelbta: 2023-06-03
  • Kategorija: Renginiai

Gegužės 25 dieną Paskutinis skambutis nuskambėjo XIV-ajai gimnazijos abiturientų laidai.

Šventės organizatoriai, gimnazijos trečiokai, padovanojo abiturientams kolekciją. Gyvenimo skonių kolekciją! Įdomu, koks skonio džiaugsmas? O ramybė? Koks drąsos, gerumo arba rūpesčio skonis?

Abiturientai prisiminė vaikystės, mokyklinės kasdienybės, pirmosios meilės skonį bei pasidalino mintimis, koks išsiskyrimo skonis.

Su nauju gyvenimo etapu abiturientus pasveikino ir kuo turtingesnės gyvenimo skonių kolekcijos linkėjo laikinai atliekanti direktoriaus funkcijas D.Mackevičienė, šventės svečiai, klasių auklėtojos, abiturientų tėveliai.

Mieli Abiturientai, drąsos kuriant savo gyvenimą, užsispyrimo siekiant svajonių.

Gimnazijos trečiokai

Nuotraukos: