Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai skirtų renginių ciklas

• Paskelbta: 2023-02-10
  • Kategorija: Renginiai

Šią savaitę gimnazijoje startavo Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai skirtų renginių ciklas „Pasitinkant Vasario 16-tąją“.
I a. foje mus džiugino I c ir I f klasių mokinių karpinių kūrybinių darbų paroda „Iš Lietuvos skrynios“. I c klasės mokinių karpinių parodą pamatyti galite ir Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje „Žalioji pelėda“.
Na, o šiandien gimnazijos aktų salėje mūsų gimnazistams vyko renginys „Kur tu, Tėvyne, kur tu, Lietuva? Aš čia, gyva, aš čia – gyva“, o II aukšte pasitiko IV kl. mokinių karpinių kūrybinių darbų paroda „Lietuviški simboliai karpiniuose“.
Šventinių renginių ciklą užbaigs šiandien vakare Mokinių tarybos organizuojamas protmūšis „Išsiprotink“, skirtas Panevėžio miesto gimnazistams.
Nuoširdžiai dėkojame šventinę nuotaiką dovanojusiems gimnazistams, nuoširdžiai dėkojame su jais dirbusiems mokytojams: dailės mokytojai Kristinai Rapševičienei, istorijos mokytojai Rasai Ambraškienei, teatro mokytojai Sofijai Šiaučiūnaitei-Svirkienei, šokio mokytojui Lukui Bakanauskui ir muzikos mokytojai Laurai Mackevičiūtei.