„Teatriniai piknikai“ gimnazijoje

Ką reikia daryti, kad būdamas 80 metų vis dar galėtum  šokti?  Kaip treniruoti savo sielą ir kūną, kad jie nepradėtų senti per anksti?

Į šiuos ir kitus panašius klausimus mūsų gimnazijos mokiniai atsakymų ieškojo net keturiuose kūrybiškumo ugdymo, savęs pažinimo ir raiškos užsiėmimuose su profesionaliais teatro „Menas“ aktoriais „Teatriniai piknikai“.  Tai projekto „Su- menėk tūsas“  dalis. Gimnazijos aktų salėje spalio 7 ir 14 dienomis  mokiniai atlikdami įvairias kūrybines veiklas mokėsi ne tik valdyti savo kūną, bet ir atviriau reikšti jausmus ir mintis.

Teatro „Menas“ aktoriai Agnė Muralytė  ir Irmantas Pilis    pristatė  savo sėkmių (ir nesėkmių) istorijas, papasakojo apie patirtus sunkumus ir kaip juos pavyko nugalėti, pakvietė drauge išbandyti, kaip įvairūs terapiniai pratimai padeda įgauti pasitikėjimo savimi ir stiprybės.