STARTUOJA TARPINSTITUCINIO BENDRADARBIAVIMO PROJEKTAS „KELIONĖ LAIKU: BALTŲ ZODIAKO ŽENKLAI IR STEAM“

Panevėžio švietimo centro padalinio PRC „RoboLabas“ iniciatyva bendrai veiklai į vieną didelę komandą jungiasi keturios Panevėžio miesto mokyklos: Juozo Miltinio gimnazija, „Minties“ gimnazija, Alfonso Lipniūno progimnazija ir „Šaltinio“ progimnazija.

Bendros veiklos tikslas- vaikų ir jaunimo meno projekto „Kelionė laiku: baltų zodiako ženklai ir STEAM“ veiklų įgyvendinimas.

Gegužės 7 d. mūsų gimnazijoje rinkosi projekto partneriai ir dalyvavo įžanginėje paskaitoje „Baltų zodiako ženklai. Jų reikšmė“, kurią vedė Kraštotyros muziejaus edukatorė.

Juozo Miltinio gimnazijos Ib klasės mokiniai, vadovaujami dailės mokytojos Kristinos Rapševičienės, š. m. gegužės – lapkričio mėn. įsitrauks į tarpinstitucinio projekto veiklas, mokysis „RoboLabas“ ir STEAM centruose, atliks individualias kūrybines užduotis. Tikime savo mokinių išmone, lauksime įdomių rezultatų.

Daiva Mackevičienė