„Su-menėk tūsas 2024“ startuoja

Įsibėgėjus pavasariui Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijoje startuoja vaikų ir jaunimo projektas „Su-menėk tūsas“ 2024“.

Šis tęstinis projektas dalyvavo Panevėžio miesto Savivaldybės skelbtame 2024 metų Panevėžio miesto vaikų ir jaunimo meno projektų finansavimo konkurse ir laimėjo dalinį finansavimą.

Projekto tikslas - atskleisti kūrybinį mokinių potencialą, ugdyti mokinių meninius įgūdžius, formuoti kritišką teatrinių gimnazijos ir miesto tradicijų tęsėją ir puoselėtoją, bendradarbiaujant su profesionaliais miesto menininkais.

Projektas vyksta 2024 m. balandžio – gruodžio mėnesiais

. „Su - menėk tūsas“  darbo grupė ir vadovai-  teatro mokytojas ekspertas Algis Želvys ir lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Dalia Vizbarienė - jau numatė artimiausius projekto veiklos žingsnius. Pirmasis projekto renginys įvyks gegužės 21 dieną. Visi II klasių mokiniai keliaus į teatrą „Menas“, kur žiūrės spektaklį „Meilė, džiazas ir velnias“ bei dalyvaus judesio - teatro dirbtuvėse.

Ramutė Matusevičiūtė

Nuotraukos: