GERUMO AKCIJA

Gruodžio mėnesį gimnazijoje vyko tradicinė gerumo akcija, kurios metu bendruomenės nariai rinko kanceliarines priemones ir knygas.

Akcijos metu mūsų gimnazija surinko 72 knygas taip prisidėdami Raudonojo Kryžiaus inicijuotos socialinės akcijos „Lietuvos Raudonojo Kryžiaus pasakiškos Kalėdos“.

Gruodžio 12 d. mokykloje vyko Kalėdinių gardumynų - labdaros mugė, kurios metu gimnazistų ir mokytojų iniciatyva buvo surinkta 731 euras ir 43 euro centai. Už gautas lėšas akcijos organizatoriai nupirko dovanų korteles devyniolikai gimnazijos mokinių, kuriems šiuo metu gerumo bei paramos labiausiai reikia ir kanceliarinių prekių Panevėžio vyskupijos Caritas globojamų bei remiamų šeimų vaikams.

Gruodžio 21 d. dvi dėžės mokyklinių prekių perduotos Panevėžio vyskupijos Caritas vadovei Robertai Daubaraitei-Randei.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kas prisidėjo prie šios gražios akcijos!

Didžiuojamės savo gimnazijos bendruomene!

Socialinė pedagogė Lina Urbonienė