Sveikiname III c klasės mokinę Aistę Družaitę Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje „Kūrybos virusas 2024“ užėmus III vietą.

Š. m. gegužės 17 dieną ryte išvykome į Vilnių, kur VESK (Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centre) vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada, kurioje dalyvavo gausus būrys mokinių iš įvairių Lietuvos miestų. Pradžioje turėjome galimybę apžiūrėti visų dalyvių atsivežtus namų darbus, jie buvo eksponuojami net trijuose aukštuose. Kiek vėliau, po atidarymo, visa technologijų ir dizaino grupė vyko į Vilniaus statybininkų rengimo centrą, ten buvo paskelbta olimpiados tema ir prasidėjo svarbiausia dienos dalis- sūpynių prototipų Vilniaus parkams gamyba. Dirbant reikėjo būti ypač susikaupus, kad atidžiai apgalvotum kiekvieną darbo detalę, darymo žingsnius, ir žinoma susiplanuotum viską taip, kad spėtum per trumpą laiką realizuoti savo idėją. Darbas vyko iki paskutinės minutės, siekiant kuo kruopščiau užbaigti sūpynes. Galiausiai, dienos pabaigoje sekė uždarymo renginys. Buvo išdalintas nemažas šūsnis dovanėlių - net septyni rėmėjai įteikė dovanas mokiniams, kurių darbai pelnė jų simpatijas. Ir žinoma, viską vainikavo olimpiados nugalėtojų apdovanojimai, kuriuose apdovanoti pirmų, antrų ir trečių vietų laimėtojai. Tai buvo ypatingai įdomi ir naudinga patirtis savo įgūdžių išbandymui.

III c kl. mok. Aistė Družaitė

Nuotraukos: