Mokykloje turime MAXIMALISTŲ STIPENDIJOS laimėtoją

Paulius Klimovas iš IIIb klasės laimėjo „MAXIMALISTŲ STIPENDIJA 2023“ Visuomeniškumo kategorijoje skatinamąją stipendiją.

Panevėžio mieste ir rajone tik 7 mokiniai gavo stipendijas.

Paulius yra labai aktyvus klasėje ir mokykloje. Jau II klasėje tapo klasės seniūnų, taip pat II klasėje buvo išrinktas į mokinių tarybą ir joje aktyviai veikia.

Jis praeitais metais buvo Nacionalinės Teisės olimpiados geriausiųjų dešimtuke (9-12 klasių kategorijoje) iš visos šalies.

Paulius aktyviai veikia ir už mokyklos ribų, jo laisvalaikis yra paskirtas savanorystei įvairiose organizacijose ,,Žinau, ką renku", Lietuvos moksleivių sąjunga, Baltosios pirštinės.

Paulius taip pat užsiima ir savirealizacija, nes visada turi veiklų, taip pat praeitais metais baigė Jaunųjų politologų mokykla.

Pauliaus moto yra „Jei turi galimybę imti, visada imk, ateis diena kai reiks atiduoti“

Paulius Klimovas

Nuotraukos: