Bendruomenės šventė

• Paskelbta: 2023-05-14
  • Kategorija: Didžiuojamės

Gegužės 11d.  gimnazijoje įvyko tradicinė „ Geltonosios rožės“ apdovanojimų ir gimnazijos bendruomenės šventė. Ji mokykloje organizuojama kiekvieną pavasarį: juk būtent dabar pats metas atsigręžti į prabėgusius mokslo metus, susumuoti rezultatus, pasidžiaugti pasiekimais, padėkoti labiausiai prisidėjusiems.„Geltonosios rožės“ apdovanojimuose šiais mokslo metais „Metų mokslo pasiekimas“ kategorijoje nugalėjo Julija Smetanina, „ Metų kūrėjas“ kategorijos laimėtoja – mokytojo A.Želvio vadovaujamų mokinių atlikta poetinė kompozicija „Visas miškas pakvipo sakais...“, „Metų laimėjimas“ – daugiakalbystės olimpiadoje pasižymėjusi komanda (Sofija Smetanina, Jokūbas Kašėta, Julija Dindaitė).  Visiems jiems įteikta simbolinė nevystanti rožė – autorinis kalvystės dirbinys. Specialusis prizas „Už sportinius pasiekimus“ atiteko mūsų sportininkams - irkluotojams: Karoliui Laskovui, Povilui Čepelei, Tomui Šimoliūnui.  Ketverius metus gimnazijoje stabiliai pažangiausiųjų mokinių sąrašo viršūnėje matėme Laurą Žibutytę. Už tai ji buvo apdovanota asmeniniu direktoriaus funkcijas atliekančios Daivos Mackevičienės įsteigtu prizu. Svarbiu šventės akcentu tapo pilietiškiausio gimnazisto paskelbimas. Juo tapo Simonas Voroblievas. Mokyklos tarybos nariai (Gabija Baltrūnaitė, Austėja Jurkėnaitė, Gustė Kisielytė, Karolis Laskovas, Margarita Mackevičiūtė) apdovanoti dar vienu specialiuoju prizu. Padėkos raštai taip pat buvo įteikti iniciatyviausiems mokiniams ir jų tėveliams.

„Gabių ir talentingų ugdymo“ projektinė grupė