Laimėtas 2023 m. mokslo projektų dalinio finansavimo konkursas

• Paskelbta: 2023-04-19
  • Kategorija: Didžiuojamės

Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija dalyvavo Panevėžio miesto savivaldybės skelbtame 2023 m. mokslo projektų dalinio finansavimo konkurse. Finansavimo tikslas – skatinti ir remti Panevėžio mieste vykstančius tarptautinius mokslinius renginius, tiriamųjų darbų ir jų pritaikomumo projektus.

Mokslo projektas – visuma mokslinių taikomųjų tyrimų ir (ar) organizacinių veiksmų, kuriuos per numatytą laiką projekto vykdytojai atlieka užsibrėžtiems moksliniams uždaviniams, orientuotiems įPanevėžio miesto strateginio plėtros 2021–2027 m. plano, Pramonės 4.0 vystymo Panevėžio regione 2019–2023 m. strategijos nuostatų įgyvendinimą, išspręsti. Projekto vykdytojai galėjo būti aukštųjų mokyklų studentai, doktorantai, dėstytojai, mokslo laipsnį turintys asmenys ir t.t. Prioritetas buvo teikiamas tiems projektams, kurių veiklos orientuotos į didesnį naudos gavėjų skaičių Panevėžyje, platesnę rezultatų sklaidą ir didesnę projekto sukuriamą pridėtinę vertę.

Biologijos mokytojos Ritos Štaupienės projektas „Hidroponika – tvari augalininkystė“ pateko tarp penkių finansuojamų projektų kartu su Panevėžio kolegija, Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės - Bitės viešąja biblioteka, KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetu.