KONKURSAS „AŠ IR POLICIJA“

Kovo 12 d. Panevėžio apskrities VPK vyko pirmą kartą organizuotas konkursas „Aš ir Policija“, kuris pakeitė ilgametį Temidės konkursą.

Mūsų gimnaziją atstovavo komanda, kurią konkursui parengė socialinė pedagogė L. Urbonienė.

Žinių patikrinimo metu komanda privalėjo atsakyti į 50 klausimų naudodama išmanųjį telefoną ir programėlę ,,Kahooth“. Konkurse teko pademonstruoti Lietuvos Respublikos Konstitucijos, Baudžiamojo kodekso, Administracinių nusižengimų kodekso išmanymą, žinias apie policijos istoriją ir veiklą.

Mūsų komanda pademonstravusi puikias žinias, laimėjo I vietą ir pateko į antrąjį etapą!

Nuoširdžiai sveikiname ir didžiuojamės Gabriele Abukavičiūte (IV e), Modestu Batavičiumi (IV f), Pauliumi Klimovu (III b) bei Viktorija Lipnevičiūte (II e)!

Socialinė pedagogė Lina Urbonienė

Nuotraukos: