SVEIKINAME IR DIDŽIUOJAMĖS!

• Paskelbė : Sigutė Kascėnienė
  • Paskelbta: 2024-10-11
  • Kategorija: Sveikinimai

Renginio metu buvo pagerbti švietimo įstaigų deleguoti pedagogai, kuriantys svarią pridėtinę vertę ugdant jaunuosius panevėžiečius.

Juozo Miltinio gimnazija SVEIKINA IR DIDŽIUOJASI

LINA URBONIENE, socialine pedagoge, apdovanota Švietimo, sporto ir mokslo ministerijos Padėkos raštu už reikšmingus pedagoginės veiklos rezultatus: pilietinio, bendruomeninio telkimo veiksmingumą,

JURGITA ŠEŠELGIENE, anglų kalbos mokytoja, apdovanota Panevėžio miesto savivaldybės mero Padėka už pedagoginį profesionalumą, aktyvų dalyvavimą įstaigos bendruomenės veikloje, nuolatinį tobulėjimą ir patirties sklaidą.

DŽIAUGIAMĖS IR VERTINAME, kad mūsų gimnazistus lietuvių kalbos ir literatūros moko DALIA VIZBARIENĖ- 2024 Metų mokytoja, Panevėžio robotikos centro „RoboLabas“ metodininkė ir neformalaus švietimo mokytoja.

NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME MŪSŲ MOKYTOJOMS už kūrybiškumą, atsakomybę, bendruomeniškumą, nenuilstančią energiją ir atsidavimą pedagoginei veiklai