Gimnazijos bendruomenės šventė

• Paskelbta: 2024-05-13
  • Kategorija: Sveikinimai

Gegužės 8 d. gimnazijoje įvyko tradicinė „Geltonosios rožės“ apdovanojimų ceremonija ir gimnazijos bendruomenės šventė. Ji mokykloje organizuojama kiekvieną pavasarį: juk būtent dabar pats metas atsigręžti į prabėgusius mokslo metus, susumuoti rezultatus, pasidžiaugti pasiekimais, padėkoti daugiausiai pasiekusiems.

„Geltonosios rožės“ apdovanojimuose šiais mokslo metais „Metų mokslo pasiekimas“ kategorijoje nugalėjo Vilius Česevičius, „Metų kūrėjas“ kategorijos laimėtoja –teatro mokytojo Algio Želvio vadovaujamų mokinių atlikta poetinė kompozicija „Gailille raso“, „Metų laimėjimas“ – „Aš ir policija“ konkurso komanda. Visiems jiems įteikta simbolinė nevystanti rožė – autorinis kalvystės dirbinys.

Specialiaisiais prizais , kuriuos įsteigė gimnazijos socialiniai partneriai KTU, Panevėžio Kolegija ir Juozo Miltinio dramos teatras, buvo apdovanoti: Dominyka Šaučiulytė, Rokas Jazdauskas, gimnazijos Šv. Kotrynos ateitininkų kuopa, bibliotekos vedėja Sigutė Kascėnienė.

Švietimo ir sporto ministro padėkos raštas įteiktas lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Virginijai Milaševičienei, Panevėžio miesto mero Ryto Račkausko raštas - ilgametei gimnazijos darbuotojai Liudmilai Palšienei.

Gimnazijos direktorės Ramutės Stasevičienės padėkos raštai buvo įteikti mokytojams, mokiniams ir jų tėveliams.

Džiaugiamės ir didžiuojamės savo bendruomene, nes mūsų gimnazija atvira, auganti ir auginanti.