10-oje daugiakalbystės olimpiadoje

  • Paskelbė : Rita Štaupienė
  • Paskelbta: 2023-04-23
  • Kategorija: Sveikinimai

Balandžio 22 d. Juozo Miltinio gimnazijos komanda, suburta mokytojos Rasos Paškevičienės ir susidedanti iš Julijos Dindaitės (mokyt. Dalia Grinevičiūtė, Rasa Paškevičienė), Jokūbo Kašėtos (mokyt. Jolanta Skikienė, Lina Kerbelytė) ir Sofijos Smetaninos (mokyt. Jolanta Skikienė, Irina Dementjeva), dalyvavo 10-oje daugiakalbystės olimpiadoje Tarptautinėje Amerikos mokykloje Vilniuje. Šiais metais varžėsi 15 komandų. Mūsų komanda užduotis atliko net keturiomis užsienio kalbomis: anglų, vokiečių, rusų ir ispanų. Komanda grįžo su laimėjimais: Sofija Smetanina bei Jokūbas Kašėta apdovanoti už literatūrinių kūrinių gimtąja kalba interpretacijas, Julija Dindaitė geriausiai pasirodė atliekant užduotis rusų kalba, laimėta pirmoji vieta už komandinę namų darbų užduotį – gyvas sveikinimas - atvirukas Vilniaus 700-ojo jubiliejaus proga ispanų kalba – ir svarbiausia: į gimnaziją vežama olimpiados 2-osios vietos taurė!

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos