Mokslo metai baigėsi

• Paskelbė : Sigutė Kascėnienė
  • Paskelbta: 2024-06-20
  • Kategorija: Renginiai

Na štai ir vasaros atostogos. Birželio 18, 19 dienomis gimnazijoje šurmuliavo I – III klasių mokslo metų užbaigimo šventė. Vasarą pasitinkame saugūs ir sveiki,  nes II klasių mokiniams trumpus mokymus pravedė Raudonojo kryžiaus atstovai bei Greitosios medicininė pagalbos komanda.

I klasių mokiniai susipažino su skautų organizacija ir jos veikla.  Skautai, tarp kurių ir mūsų mokyklos alumnai Vainius ir  Vytaras, ne tik papasakojo,  kuo  įdomi skautų veikla, bet  praktiškai leido pabandyti, kaip susikurti laužą be degtukų, surišti patikimą „piemenėlio“ mazgą, iššifruoti Morzės abėcele užkoduotą tekstą arba tiesiog užtraukti dainą. Tad vasarą sutiksime pasiruošę nuotykiams ir žygiams.

Šventę užbaigė nuotaikingi teatralizuoti pasirodymai – vasaros reklamos ir Mokinių tarybos pakviestos Atviro Jaunimo Centro muzikos grupės koncertas bei kepyklėlės BAKIN padovanotų saldumynų ragavimas. Ačiū BAKIN už paramą.

Taigi atostogauti pradedame pasiruošę visiems atvejams.