I-ų klasių mokinių chorų kovos „Švęsk laisvę ir dainuok“

• Paskelbta: 2024-03-11
  • Kategorija: Renginiai

Kovo 8 d. gimnazijos aktų salėje vyko dainų lietuvių patriotine tematika melodijomis ir Lietuvos valstybine bei istorine vėliavomis spalvingas gimnazijos visų I-ų klasių mokinių chorų konkursas – šventė „Švęsk laisvę ir dainuok“. Kompetentingos komisijos (Lietuvių kalbos ir literatūros, teatro mokytojas Algis Želvys; anglų kalbos mokytoja Jurgita Šešelgienė; anglų kalbos mokytoja Daiva Tvarijonienė; fizinio ugdymo mokytojas Saulius Kontautas) sutarimu: I-oji vieta beveik vienbalsiai atiteko Ib klasės mokiniams, II-ąsias vietas pelnė Ie ir Id klasių mokiniai, o III-iąsias vietas – If, Ic ir Ia klasių mokiniai. Tačiau juk visų svarbiausia, jog nugalėjo – draugystė, vienybė, bendruomeniškumas ir LAISVĖ! Tad gyvenkime taikoje ir švęskime laisvę kiekvieną dieną.

Muzikos mokytoja Laura Mackevičiūtė

Nuotraukos: