Minint vasario 16 - ąją

• Paskelbta: 2024-02-28
  • Kategorija: Renginiai

Vasario 16-osios progą mūsų gimnazijos mokiniai vasario 12d. savo pilietiškumą ir istorijos žinias galėjo demonstruoti net dviejuose renginiuose:18 užsiregistravusių norinčių s I – IV klasių  mokinių savo žinias gilino atlikdami „Lietuvos istorijos žinovo užduotis“. Pasisakę apie  užduotis mokiniai teigė, kad klausimų buvo labai įvairių: ir verčiančių pagalvoti ir lengvai „išgliaudomų“. Geriausius rezultatus pademonstravo IIIb kl mok. Mantas Vasiliauskas, nedaug atsiliko ir II f kl. mok. Justė Grigaitė bei Ib kl. mok. Kipras Gurškis, surinkę vienodą taškų skaičių.

Minint Lietuvos valstybės atkūrimą mūsų gimnazijos du I b kl. Mokiniai: Kipras Gurškis ir Goda Obolevičiūtė vasario 15d. vyko į Radviliškio Lizdeikos gimnaziją, kur dalyvavo jau 30 - ą kartą organizuojamame respublikiniame Lietuvos mokinių konkurse „Žynys“, kurį patys organizatoriai vadina tradiciniu eruditų susirinkimu. Konkurse mokiniai taip pat lukšteno klausimus apie Lietuvos valstybės istoriją, šiuolaikinius gyvenimo procesus ir logiškai mąstė.

Gimnazijos istorijos mokytojos

Vaida Bakšienė