IV klasių teatro įskaita

• Paskelbta: 2024-01-29
  • Kategorija: Renginiai

Sausio 26 dieną Juozo Miltinio gimnazijoje įvyko tradicinė IV klasių teatro įskaita. Dvi abiturientų grupės šiemet parodė  spektaklius pagal Justo Tertelio pjeses „Tik suaugusiems“ (režisavo mokytojas Algis Želvys) ir „Sudie, idiotai“ (režisavo mokytojas Julius Tamošiūnas). Aštrios jaunimo problemos ir šiandien aktualios  temos, atskleistos spektakliuose, nuoširdus „aktorių“ darbas nepaliko  žiūrovų abejingų. Sausakimšoje salėje susirinkę mokiniai, abiturientų tėvai, mokyklos alumnai plojo atsistoję.  Į įskaitą atvykę garbingi svečiai iš Panevėžio teatrų, Panevėžio Švietimo skyriaus, netgi iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos savo sveikinimo kalbose negailėjo pagyrimo žodžių ir aktoriams, ir mokytojams – režisieriams, ir visai gimnazijai.

Ramutė Matusevičiūtė

Nuotraukos: