NETRADICINĖ ETIKOS IR SOCIALINIO EMOCINIO UGDYMO PAMOKA

Balandžio 28 dieną grupė III klasių mokinių lydimi etikos mokytojos V. Abramavičienės ir soc. pedagogės L. Urbonienės vyko į kino centrą „Garsas“, kuriame vyko edukacinė kino pamoka. Edukacinių programų koordinatorė J. Brinkaitė-Karalienė pristatė mokiniams lenkų režisieriaus P. Domalewskio filmą „Aš niekada neverkiu“, kuriame pasakojama sudėtinga 17-metės Olos gyvenimo su mama ir negalią turinčiu broliu istorija. Kino juostoje gvildenamos šių dienų visuomenei aktualios psichologinės ir socialinės situacijos, susijusios su ekonomine emigracija, netektimi, įtemptais tėvų ir vaikų santykiais. Jaunimui skirtoje dramoje mokiniai turėjo galimybę išvysti sudėtingoje situacijoje atsidūrusios bendraamžės sprendimų ir pasirinkimų motyvus, iššūkius ir galimybes.

Po kino seanso etikos pamokoje vyks filmo aptarimas.

Lina Urbonienė