TEISINIŲ ŽINIŲ KONKURSAS „TEMIDĖ“

Kovo 14 d. Panevėžio atvirajame jaunimo centre Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas 27 kartą organizavo kasmetinį moksleiviams skirtą teisinių žinių konkurso Temidė I etapą – Protų mūšį.

Mūsų gimnaziją atstovavo komanda, kurią konkursui parengė socialinė pedagogė L. Urbonienė.

Komanda sprendė testinius ir atviro tipo klausimus, pareikalavusius Lietuvos Respublikos Konstitucijos, Baudžiamojo kodekso, Baudžiamojo proceso, Administracinių nusižengimų kodekso, Kelių eismo taisyklių bei kitų teisės aktų išmanymo, loginio mąstymo ir žinių.

Mūsų komanda pademonstravusi puikias teisines žinias, po įdomios, atkaklios ir įtemptos kovos laimėjo III vietą!

Nuoširdžiai sveikiname ir didžiuojamės Garbriele Abukevičiūte (III e), Aelita Entkute (III e), Auguste Dimšaite (IV a), Dovydu Levinu (IV b) bei Simonu Voroblievu (IV f)!

Lina Urbonienė