Renginys Kultūros centre Panevėžio miesto bendruomenių rūmuose

• Paskelbta: 2023-02-10
  • Kategorija: Pranešimai

Vasario 8 d. gimnazijos IV-ų klasių mokinių mišrus vokalinis ansamblis (Akvilė Ambraškaitė, Viltė Budnikaitė, Marius Buzas, Akvilė Gustaitytė, Miglė Madestavičiūtė, Viltė Mikelevičiūtė, Roberta Miškinytė, Karolina Zalatorytė) Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos kvietimu dalyvavo 25-ajame respublikiniame Dainų festivalyje Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai atminti. Kultūros centre Panevėžio bendruomenių rūmuose mokiniai atliko Maestro Vytauto Kernagio dainą „Baltas paukštis“ bei dainų kūrėjos ir atlikėjos Ievos Narkutės dainą „Raudoni vakarai“ (fortepijono partiją grojo muzikos mokytoja Laura Mackevičiūtė). Šiame festivalyje pasirodė bendrojo ugdymo gimnazijų solistai ir ansambliai iš Panevėžio miesto ir rajono, Kupiškio, Šiaulių, Pasvalio miestų. Renginio pabaigoje visiems dalyviams Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas įteikė padėkos raštus bei gimnazijos ir Panevėžio miesto savivaldybės atminimo dovanėles, nuskambėjo bendra daina - K. Vasiliausko ir S. Gedos „Žemėj Lietuvos“. Į gimnaziją grįžome didžiuodamiesi laisve, įkvėpti bei itin pakylėti patriotiškumo ir meilės Tėvynei Lietuvai.