Konkursas „Būk inžinierius”

• Paskelbta: 2023-02-22
  • Kategorija: Pranešimai

Vasario 21d. grupė III-IV klasių gimnazistų, besimokančių fiziką ir juos lydinčios mokytojos Jūratė Ivaškienė ir  Lina Seliokienė, dalyvavo Panevėžio kolegijos Technologijos mokslų fakulteto organizuotame  konkurse „Būk inžinierius”. Konkurso tikslas – skatinti moksleivių domėjimąsi inžinerinėmis veiklomis; ugdyti moksleivių komandinio darbo įgūdžius ir ugdyti moksleivių kūrybiškumą. Konkurso dalyvius pasveikino ir sėkmės palinkėjo fakulteto dekanas dr. Arūnas Tautkus, Jovita Kaupienė statybos inžinerijos studijų krypčių programos komiteto pirmininkė buvę kolegijos studentai. Pasiskirstę į tris komandas , kartu su kitomis Panevėžio miesto ir rajono gimnazijų komandomis mokiniai  varžėsi protmūšyje. Kol komisija sakičiavo rezultatus, visi dalyviai aplankė kolegijos auditorijas, kineziterapijos ir odontologijos kabinetus, fizikos ir programinės įrangos laboratorijas. Sveikiname komandą “Maksimalistai” kuri tapo tapo IV turo nugalėtojais ir  komandą „Mechanikai“ tapusia konkurso III vietos nugalėtojais.