Mokiniai sėkmingai pasirodė miesto mokinių technologijų olimpiadoje.

• Paskelbta: 2024-03-28
  • Kategorija: Konkursai

Olimpiadoje dalyvavo mūsų gimnazijos mokiniai: Akvilė Vitkevičiūtė  I c kl. ir Airidas Servetka I a kl., ; Aistė Družaitė III c kl. ir Titas Piragis III b kl. Nedas Tautkus IV e kl.

Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi technologijomis, tobulinti ir plėsti jų dalykines žinias, ugdyti kūrybiškumą, savarankiškumą ir technologines kompetencijas.

Mokiniai varžėsi trijose kategorijose: tekstilė, konstrukcinės medžiagos ir mityba. Jie turėjo pristatyti kūrybinius darbus, parodyti įgytus technologinius įgūdžius ir gebėjimus.

Komisija vertino mokinių darbus pagal šiuos kriterijus:

• Idėjos originalumas
  • Technologinis tikslumas
  • Estetinis vaizdas
  • Atlikimo kokybė
  • Gebėjimas pristatyti savo darbą

Dvi pirmąsias vietas III – IV klasių  grupėje laimėjo Aistė Družaitė  ir  Nedas Tautkus .

III-iąją vietą laimėjo Titas Piragis

I – II klasių  grupėje Akvilė Vitkevičiūtė  laimėjo II-ąją vietą, o Airidas Sevetka užėmė III-iąją vietą.

Sveikiname technologijų olimpiados  dalyvius ir prizininkus, o Aistei Družaitei  linkime sėkmės dalyvaujat Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje.

Technologijų mokytojai: R. Deksnytė, V. Vrubliauskas

Nuotraukos: