Iniciatyva „Pamokos matuojasi Panevėžį: iššūkių serija AUKCIONAS“

• Paskelbta: 2023-10-18
  • Kategorija: Konkursai

Verslumo skatinimo iniciatyva „Pamokos matuojasi Panevėžį: iššūkių serija AUKCIONAS“ jau ketvirtą kartą organizavoįmonių iššūkių aukcioną Panevėžio regioniniame STEAM centre.

Renginyje dalyvavo 15 komandų iš progimnazijų, gimnazijų, kur išskirtiniame iššūkių aukcione priėmė įmonių parengtus iššūkius.

Mūsų gimnazijos komanda - Jokūbas Kašėta, Vilius Česevičius, Fausta Žudytė ir Rugilė Kvietkauskaitė kartu su mokytojom Rasa Širmuliene ir  Rita Štaupiene priėmė iššūkį UAB „Metalistas“.

Džiugu, kad iniciatyva, įdomiai praturtinanti įprastas mokinių pamokas leidžia mokytis per patirtis. Smagu, kad įmonės noriai jungiasi prie šios iniciatyvos ir suteikia galimybę jaunimui iš arti susipažinti su jų veikla, kuriamais pažangiais produktais, technologijomis.