Daugiakalbystės olimpiada

• Paskelbta: 2024-03-25
  • Kategorija: Konkursai

Š. m. kovo 23 d. III f klasės gimnazistė Sofija Smetanina (anglų, rusų kalba), III f klasės mokinys Jokūbas Kašėta (anglų, vokiečių kalba) ir II a klasės mokinė Estela Stalioraitytė (anglų, rusų kalba), lydimi anglų kalbos mokytojos R. Paškevičienės, dalyvavo vienuoliktoje daugiakalbystės olimpiadoje „Aš kalbu, tu kalbi, mes bendraujame“, kurią organizavo tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje (AISV). Olimpiados tikslas – skatinti mokinius mokytis užsienio kalbų, todėl užduotims atlikti kiekvienas dalyvis turėjo mokėti bent 2 užsienio kalbas. Komandos pasiekimas - laimėta antroji vietą už namų darbų atlikimą hip hopo ritmu ispanų kalba. Sveikiname ir Jokūbą, kuris surinko daugiausiai taškų už literatūrinio kūrinio raiškųjį skaitymą ir buvo apdovanotas vertingu prizu.