Kelionė į žvaigždes

• Paskelbta: 2024-04-17
  • Kategorija: Renginiai

Balandžio 17d. JMG komanda Ic Goda Kulkovaitė ,Ie Jokūbas Mašalas,IIb Vytė Briedelytė,IIe Titas Petronis,IIIf Vilius Česevičius ir IIIf Jokūbas Kašėta drąsiai priėmė iššūkį -sudalyvauti Panevėžio 5-osios gimnazijos organizuotame TŪM projekto renginyje. Visų miesto gimnazijų komandos eksperimentiniame praktiniame STEAM renginyje "Kelionė į Marsą" turėjo atlikti praktines/kūrybines užduotis. Kiekviena komanda vykdė skirtingas misijas. Mūsų gimnazijos komandai "Miltinio žvaigždės" teko atsakomybė ištirti ir atrinkti tinkamiausius maisto produktus ekspedicijai į Marsą. Visos komandos turėjo parodyti mokslinio-kritinio mąstymo, kūrybiškumo, eksperimentinio darbo įgūdžius ir gebėjimus. Džiaugiamės galimybe skatinti mokinių domėjimąsi gamtos mokslais, tiriamąja STEAM veikla.

Įspūdžiais iš renginio dalinasi fizikos mokytoja Lina Seliokienė.

Lina Seliokienė

Nuotraukos: