Nacionalinis IT iššūkis

• Paskelbta: 2024-04-16
  • Kategorija: Renginiai

Balandžio 12 dieną į Panevėžio Juozo Miltinio gimnaziją buvo atvykę „Telia Global Services Lithuania” darbuotojai – Justas Vilimas (mokėsi mūsų gimnazijoje) ir Akvilė.

Vizito metu Justas Vilimas mokiniams papasakojo apie programuotojo profesiją ir galimybes dirbti IT ir technologijų įmonėse. Akvilė pristatė šiuo metu „Telia” inicijuojamą ir prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamą projektą „Nacionalinis IT iššūkis“, kurio metu mokiniai gali peržiūrėti specialų turinį,  kurti savo žaidimus ir laimėti prizus.

Renginio pabaigoje įvyko refleksija - mokiniams buvo pateikti klausimai, į kuriuos atsakius buvo skirti prizai. Šioje pamokoje dalyvavo 9 klasių mokiniai. Šios pamokas tikslas - tęsti „Tūkstantmečio mokyklų“ programos komunikacijos strategijos įgyvendinimą.

Mokiniai, kurie susidomėjo „Nacionalinis IT iššūkis” projektu, kreipkitės į informatikos mokytoją Jolantą Vainauskienę.

Jolanta Vainauskienė