GIMNAZISTŲ – STUDENTŲ DISKUSIJA „BRANDOS EGZAMINAI IR STOJIMO PROCEDŪROS: MOKAUSI IŠ KITŲ PATIRTIES“

• Paskelbta: 2023-01-27
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Šiandien, po ilgos karantino pertraukos, gimnazijos aktų salėje įvyko II-IV klasių gimnazistų ir alumnų studentų diskusija. Jos tikslas – išsklaidyti studijų ir stojimo mitus bei baimes, padrąsinti, įkvėpti ir palaikyti jaunesniuosius draugus. Renginys gimnazijoje organizuojamas jau devintą kartą!
Diskusijoje dalyvavo studentai iš Vilniaus, Vilniaus Gedimino technikos, Lietuvos sveikatos mokslų ir Vytauto Didžiojo universitetų.
Pristatytos kūrybinių industrijų, žurnalistikos, biologijos pedagogikos, medicinos studijų programos.
Susitikime aptarti ne tik studijų, stojimo, streso valdymo, studentavimo klausimai, bet ir asmeninio efektyvumo, savęs pardavimo galimybės.
Pagrindinė mūsų alumnų siunčiama žinutė savęs ieškantiems: „Tikėk savimi, niekada nenuleisk rankų ir kurk savo paties stebuklą“.
Tikimės, kad šis susitikimas buvo naudingas, o visiems svečiams – Miglei, Anetei, Rositai, Džiugui, Kornelijai ir Ramojui - tariame didelį ačiū už pagalbą ugdant savo jaunuosius draugus.
Iki kitų metų!
UKC komanda--