Lankėsi Amerikos Ambasados atstovė Heather Gaddis

  • Paskelbė : Rita Štaupienė
  • Paskelbta: 2022-12-15
  • Kategorija: Pranešimai

Šį šaltą, tačiau ne mažiau žavingą dieną mūsų gimnazijoje lankėsi Amerikos Ambasados atstovė Heather Gaddis, kuri yra gavusi stipendiją ir Lietuvoje dirba su mokyklomis bei būsimais anglų kalbos mokytojais, studijuojančiais VDU. Kadangi lankytis mokyklose Heather nėra naujiena, tai gimnazistus įtraukė į neapsakomai įdomų bei interaktyvų idiomų pasaulį, kuriame Miltiniečiai dirbo poromis, grupėmis, keitė veiklas nuo klausymo, kalbėjimo iki vaidinimo bei siejo viską su gyvenimiška patirtimi bei gimtąja kalba. Heather Gaddis taip pat susitiko su gimnazijos anglų kalbos mokytojomis bei jaukioje aplinkoje kalbėjosi apie darbą, laisvalaikį bei artėjančių švenčių tradicijas skirtinguose aplankytuose kraštuose.

Trumpa informacija apie Heather Gaddis:

2008 m. apsigynė magistro laipsnį taikomosios kalbotyros srityje ir pradėjo mokyti suaugusius anglų kalbos. 2009 m. persikraustė į pietų Meksiką dėstyti valstybiniame universitete. Tada persikėlė į Turkiją, kur dirbo privačiame universitete ir įgavo patirties technologijas į kalbų mokymą. Po to vėl grįžusi į Meksiką septynis metus dirbo koordinatore daugiakalbystės mokykloje, kur stebėjo pamokas, kūrė vertinimo kriterijus bei pati vedė pamokas.

Dabar Heather dirba su daug įvairių projektų ir kursų, skirtų mokytojams, įskaitant kursus ir mokymus mokytojams valstybinėse ir privačiose mokyklose, kuria mokomąją medžiagą bei dirba vertintoja tarptautiniuose egzaminuose.

Džiaugiamės įgyta nauja patirtimi bei praplėstu akiračiu kartu su viešnia.

Rasa Širmulienė - anglų kalbos mokytoja

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos