INTEGRUOTA ETIKOS IR SOCIALINIO UGDYMO PAMOKA „SAVANORYSTĖ – GALIMYBĖ DUOTI IR GAUTI“

  • Paskelbė : Rita Štaupienė
  • Paskelbta: 2022-05-02
  • Kategorija: Pranešimai

Balandžio 29 d. grupė II b klasės mokinių lydimi etikos mokytojos V. Abramavičienės ir soc. pedagogės L. Urbonienės svečiavosi Panevėžio atvirame jaunimo centre, kuriame vyko integruota etikos ir socialinio ugdymo pamoka „Savanorystė – galimybė duoti ir gauti“. Pamoką vedė Panevėžio atviro jaunimo centro jaunimo darbuotoja Vaida Virbalaitė. Pamokos metu lektorė mokiniams ne tik pristatė Jaunimo savanoriškos tarnybos programą, bet ir pasidalino savo asmenine savanorystės patirtimi, atsakė į gimnazistams rūpimus klausimus.

Pamokos metu centro darbuotoja akcentavo savanorystės principus, jos prasmę ir naudą bendruomenei bei patiems savanoriams, paaiškino, jog savanoriška veikla padeda atrasti patinkančią veiklos kryptį, geriau pažinti save, ugdyti įvairias kompetencijas (bendravimo, skaitmeninio raštingumo, kultūrinio sąmoningumo ir raiškos, socialines ir pilietines bei kitas), stiprinti pasitikėjimą savimi, užmegzti naujas pažintis, plėsti akiratį, suteikia progą išbandyti save konkrečiame darbe, ugdyti karjeros planavimo įgūdžius.

Po pamokos mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti centro patalpas, išbandyti stalo tenisą, treniruoklius, būgnų skambesį.

Nuoširdžiai tikimės, kad šis vizitas nebus paskutinis ir II b klasės mokiniai papildys gausų mūsų gimnazijos centro lankytojų būrį.

Nepamirškite padėkoti autoriui