PARAMOS AKCIJA VŠĮ „MAŽAS DRAUGAS“

• Paskelbta: 2024-04-22
  • Kategorija: Kvietimai

Šiais mokslo metais mes, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos bendruomenė, sukūrėme keletą mažų stebuklų. Gruodžio mėnesį kartu rinkome knygas Raudonajam Kryžiui taip prisidėdami prie socialinės akcijos „Lietuvos Raudonojo Kryžiaus pasakiškos Kalėdos“, organizavome kalėdinių gardumynų - labdaros mugę, už kurios metu surinktas lėšas parėmėme Panevėžio vyskupijos Caritas globojamų bei remiamų šeimų vaikus kanceliarinėmis prekėmis, kovo mėnesį prisijungėme prie Carito iniciatyvos „Pasidalinimo krepšelis“ ir paaukojome ilgo galiojimo maisto produktus sunkumų patiriančioms miesto šeimoms.

Mokinių taryba kartu su Vaiko gerovės komisija ir mokytoja Agne Miliukaite tiki Jūsų gerumu bei atjauta ir prašo padėti mūsų mažiesiems keturkojams draugams, globojamiems VšĮ „Mažas draugas“.

Kaip galite prisidėti ir padėti? Nupirkite šunims skirto maisto ir atneškite jį į 303 kabinetą.

Akcija vyks iki š. m. gegužės 10 d.