Skautų stovykla „Gulbė, erelis ir lyra“

Miltinio gimnazijos mokiniai, startavę skautų veiklose, rugsėjo 21d. dalyvavo Lietuvos Skautijos Panevėžio krašto skautų sezono uždarymo stovykloje „ Gulbė, erelis ir lyra“, kur gilino jau turimas žinias ir gebėjimus, kaupė naujus, bei mezgė naujas pažintis ir komandinėse veiklose smagiai bei prasmingai atlikinėjo gautas užduotis.

Pirmą kartą tokiame renginyje dalyvavusios Deimantė ir Urtė (Ic)teigė, kad „ mums, kaip pirmą kartą ėjusioms į skautus, buvo labai įdomu dalyvauti rikiuotėje ir komandinėse veiklose. Kadangi pagrindinė stovyklos tema buvo susieta su žvaigždynais, jų istorija, stebėjimu, tai buvo įdomu daryti žvaigždėlapį iš visokiausių gamtinių medžiagų: pagaliukų, virvių, dažų ir t.t. Bet įdomiausia buvo statyti bokštą. Bokštai buvo skirti žiūrėti naktį į žvaigždynus. Bokštui kirtome medžius, pjaustėme juos ir smailinome, kad padarytume kuoliukus bei rišome virvėmis, naudodami mazgus. Jei tu esi toks žmogus, kur tau patinka nieko nedaryti - skautai - tai ne tau. Skautai turi dirbti komanda, pasidalyti darbus ir nestoviniuoti vietoje, na, ir jeigu nebijote tamsos, laisvai galite miegoti palapinėse prie laužo, nors reikia tuo pačiu ir budėti, saugant stovyklą. Prieš sugulant, dainavome prie laužo ir pasakojome istorijas, nutikusias vasarą. Pirmą kartą, manom, mums puikiai sekėsi ir grįšime tikrai dar:) Kviečiame ir jus prisijungti :).“

Nuotraukos:
istorijos mokytoja Vaida Bakšienė, Deimantė Radzevičiūtė, Urtė Baranauskaitė